Informace

  Kde se festival koná a jak se tam dostanu?

  Raveyard Festival se koná v areálu Panský Dvůr v historickém srdci Boskovic. Adresa areálu je Hradní 3, Boskovice. Z autobusového i vlakového nádraží se jedná o pěší cestu dlouhou cca 1,5 kilometru. Alternativou je MHD z autobusového nádraží na zastávku 17. listopadu, případně TAXI (doporučujeme Taxi Florenti - 775 23 75 23).

  Jak se dostanu do Boskovic?

  Boskovice se nachází cca 40 km severně od Brna leží prakticky na hlavním vlakovém tahu z Brna do Prahy. Dávejte si však pozor na letní výluky, kvůli kterým je většina vlakových spojů plná náhradní autobusové dopravy.

  Kde můžu zaparkovat, pokud jedu autem?

  Primární parkoviště pro návštěvníky festivalu se nachází hned vedle areálu, když pojedete od náměstí, tak se jedná o první odbočku směrem vlevo za budovou Muzea Boskovicka. Alternativou pak je ulice U Lázní (viz mapa). Obě parkoviště jsou zdarma. Prosíme, parkujte pouze na místech, kde je parkování povoleno, předejdete tak zbytečným konfrontacím s příslušníky Městské Policie.

  Jsou nějaké zvýhodněné varianty vstupného?

  Děti do 15 let mají vstup na festival zdarma s jejich zákonným zástupcem nebo sourozencem starším 18 let, kteří za ně budou po celou dobu účasti odpovídat. Zákonný zástupce nebo sourozenec si vstupenku na festival musí koupit.


  Osoby s průkazem ZTP/P mají na festival vstup zdarma.

  Budu na festivalu moct platit kartou?

  Bohužel, na vstupu i na všech festivalových barech bude možná pouze platba v hotovosti. V Boskovicích se v blízkostí areálu naštěstí nachází dostatek bankomatů, kde si budete moct hotovost vybrat.

  Můžu na festivalu fotit a natáčet?

  Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

  A nakonec desatero správného ravera
  1. CHOVEJ SE SLUŠNĚ, NEKŘIČ, NIC NENIČ, AGRESIVNÍ LIDI TU NECHCEME.
  2. VŽDY UPOSLECHNI POKYNŮ POŘADATELŮ FESTIVALU NEBO PRACOVNÍKŮ SECURITY.
  3. ODPADKY VYHAZUJ DO ODPADKOVÝCH KOŠŮ.
  4. NA AKCI JE ZAKÁZÁNO UŽÍVÁNÍ NELEGÁLNÍCH NÁVYKOVÝCH LÁTEK.
  5. DO AREÁLU NEVNÁŠEJ VLASTNÍ PITÍ, NEBEZPEČNÉ PŘEDMĚTY, ZBRANĚ A DALŠÍ VĚCI, CO NA FESTIVAL NEPATŘÍ.
  6. POKUD TOHO MOC VYPIJEŠ, NEBO TI BUDE ŠPATNĚ, BĚŽ SI ODPOČINOUT, NAPŘÍKLAD NA CHILL-OUT STAGE, NEBO KE STÁNKU HARD & SMART.
  7. NEOBTĚŽUJ A NEOHROŽUJ OSTATNÍ NÁVŠTĚVNÍKY AKCE SVÝM CHOVÁNÍM.
  8. HLÍDEJ SI SVOJE OSOBNÍ CENNOSTI, ZA ZTRACENÉ VĚCI NERUČÍME!
  9. KDYŽ UVIDÍŠ NĚKOHO, KOMU JE OČIVIDNĚ ŠPATNĚ, TAK MU ZKUS POMOCT A PŘIVOLEJ POŘADATELE NEBO PRACOVNÍKY SECURITY.
  10. BAV SE!